Kirikuöö ja kirikupäev 21.-22. septembril 2018

Nõmme Rahu koguduses on juba mõned aastad alustatud pühapäevakooli hooaega kirikuöö ja kirikupäevaga. Nii oli see ka AD 2018. Reedel, 21. septembri õhtul, pärast kooli- või tööpäeva lõppu kogunesid lapsed, pühapäevakooli õpetajad ning laste emad – isad Nõmme Rahu kiriku aeda.

Enne, kui pidasime alguspalve kirikus võtsime üheskoos aega mõelda, mida kellegi jaoks tähendavad sõnad ENNE, KUI. Enne, kui lähen sõbraga mängima, teen ära koolitöö või enne, kui ütlen, mõtlen jne. Kirikuöö ja kirikupäeva piibli-pooltundides uurisime lähemalt Luuka evangeeliumi näitel, kuidas Jeesus Kristus toimis enne, kui ta valis omale jüngrid või enne, kui ta söötis 5000 meest või enne, kui tervendas halvatu. Niisiis on meie tähelepanu all Jeesuse palve eeskuju.

Lisaks piibli-pooltundidele said lapsed osa põnevast maastikumängust. Koos tegime troonifoto. Koos sai meisterdada, laulda, mängida, süüa, palvetada, valmistada küpsisetorti, võimelda, teha nukunäidendit ning palju muud. Taevaisa õnnistas meid suviselt sooja ilmaga. Tundsime koosolemisest siirast rõõmu ning palusime Jumala hoidmist ja õnnistust pühapäevakooli aastale, kõikidele lapstele, pühapäevakooli õpetajatele ja pühapäevakooli laste pereliikmetele ja Nõmme Rahu kogudusele ning meie maale ja rahvale.