Kirik

Nõmme Rahu kogudus on mitmekordselt õnnistatud – meie koguduse kasutuses on kaks pühakoda – Nõmme Rahu kirik ja Nõmme Lunastaja kirik. Neist esimene on ehitatud aastal 1902, tõsi, toona küll Nõmme asutaja Nikolai von Glehni valukojana, mis mitmete ümberehituste käigus aastaks 1931 omandas praeguse väljanägemise. Lunastaja kirik valmis aastal 1932 ning keeruliste ja traagiliste aegade järel tõusis tuhast uuele elule ning pühitseti EELK Nõmme Rahu koguduse pühakojaks 4. mail 2008. Mõlemas pühakojas toimub regulaarne vaimulik elu – peetakse jumalateenistus, viiakse läbi kiriklikke talitusi ning kiidetakse Jumalat kaunitel kirikukontsertidel.

Nõmme Rahu kirikus, aadressil Võsu tn 5, toimub jumalateenistus igal pühapäeval kl 10.30 ja jumalateenistuse järel on kõik oodatud kirikukohvilauda meie kogudusemaja teise korruse saalis (va. suveaeg, mil kirikohv puhkab). Jumalateenistuse raadioülekanded pühapäeviti kl 17.00 Pereraadio lainepikkusel 89.6 MHz., jumalateenistuste salvestused on järelkuulatavad meie kodulehelt.

Nõmme Lunastaja kirikus, aadressil Õie tn 10, peetakse õhtupalvust igal laupäeval kl 18.

Nõmme Rahu kirik

Nõmme Rahu kirik on kirik Tallinnas Nõmmel, mida kasutab EELK Nõmme Rahu kogudus. See on Nõukogude Venemaa ja Eesti Vabariigi vahel 2. veebruaril 1920 sõlmitud Tartu rahulepingu mälestuskirik. Loe lähemalt…

Nõmme Lunastja Kirik

Nõmme Lunastaja kirikut hooldab Rahu kogudus. Asub kirik Õie ja Valdeku tänava vahel, aadressil Õie 10. Loe lähemalt…