Toidupanga talvine toidukogumiskampaania

Algab registreerimine Toidupanga talvisele toidukogumiskampaaniale

Hea Toidupanga vabatahtlik, selle aasta viimane toidukogumisaktsioon on peagi algamas. Liitu meiega ja tee koos oma sõpradega väike jõulukuine heategu! Sinu abi on väga vajalik ning kogutav toidukaup jõuab toimetulekuraskustes perede toidulaudadele juba jõuluajal.

Toidukogumispäevad toimuvad detsembri teise nädala reedel ja laupäeval ehk 9. ja 10. detsembril üle Eesti. Toimetame erinevates poodides kahes vahetuses, mis kestavad 3-4 tundi. Esimesed vahetused algavad alates 12:00, kuid on ka erandlikke kauplusi, kus vabatahtlikud kas alustavad varem või lõpetavad hiljem.

Seega on õige hetk oma plaanid läbi mõelda, sõpradest või kolleegidest koosnev meeskond kokku panna ning registreeruda aadressil http://osale.toidupank.ee

  1. Mida vabatahtlikuna tehakse?
    Toidukogumispäevade ajal on kampaanias osalevates kauplustes kohal Toidupanga punastes põlledes vabatahtlikud, kes jagavad sissepääsuväravate juures infot ja
  2. aitavad kauba kokku koguda ning kastidesse pakkida.
    Vabatahtlikke juhendab vahetuse vanem, kelle ülesanne on sujuva töö organiseerimine ning mõnusa meeleolu loomine.

Kampaania lõppedes transporditakse toidukaubad kohaliku toidupanga lattu ning jagatakse sealt edasi allpool toimetulekupiiri elavatele peredele.

Vahetuse vanemaks?
Kui Sul on kogemusi vabatahtlike vahetusevanemana või soovi-tahet seda ülesannet enda peale võtta, palume kirjutada otse Kerttule: kerttu@toidupank.ee. Vahetuse vanema kogemus annab sulle kindlasti hea võimaluse ennast proovile panna ja teha veelgi suurem panus selleks, et aidata lastega peresid, kes on sattunud raskustesse.

Kui registreerud, kuid ei saa kohale tulla, palun anna sellest kindlasti ja koheselt teada aadressil info@toidupank.ee. Me arvestame iga inimesega, kes on lubanud, et osaleb.

Kohtumiseni toidukogumispäevadel!
Toidupanga meeskond